چهارشنبه هشتم مهر 1388

چیدمان نارنجی

فکر میکنم باید رنگ نارنجی دهه هفتاد مد بوده باشد. من که به شخصه جرات نمیکنم هر وسیله ای که در خانه دارم نارنجی باشد.شاید بالشت یا گل طبیعی یا  روتختی ولی نه بیشتر. کلا من به شخصه طرفدار این رنگ نیستم ولی این تصاویر برایم جالب بود و اینکه این رنگ دوباره مد شده است.میتوانیم نظر سنجی کنیم و ببینیم آیا این رنگ نارنجی بین شما دوستان طرفدار دارد؟

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 7:43 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

دوشنبه ششم مهر 1388

چیدمان یک آپارتمان شیک

این چیدمان ایده ال هر سلیقه ای است. شما از دیدن تزئینات منزل خسته نمیشوید و دوست دارید که به جز به جز وسائل خانه مدت زیادی بنگرید.

به وسائل داخل حمام بنگرید وسائلی که در کمد دارید و خاک میخورد میتواند حمام شما را زیباتر کند و هر وقت داحل حمام و توالت میروید لذت ببرید. به هماهنگ بودن رنگها هم دقت کنید.

این اتاق نشیمن واقعا زیباست. مبل زیبای خوشرنگ  با مبلهای یک نفره که با کوسنها هماهنگی دارند زیبائی اتاق را بیشتر کرده است. به دور و بر خوب دقت کنید. آباژور و میز جلوی مبل و تابلوی روی دیوار به هم میخورند. همیشه در انتخاب رنگ مبل دقت کنید و سعی کنید وسائلی که به مبل و چیدمان شما نمیخورند از اتاق بردارید.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 11:41 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و نهم مرداد 1388

دکوراسیون داخلی

من چند روزی در کشور مجارستان هستم و نمیتوانم آپ کنم. البته دسترسی به کامپیوتر دارم ولی مهمان داریم مهمانهای من پدر، مادر و برادر عزیزم هستند. تمام خانواده سرشان گرم است و نوشتن را برای چند روزی کنار گذاشته ام. فکر نمیکردم اگر الینا ننویسد این همه دوست به سراغش می آیند همین دلگرمی شما دوستان است که من را وادار به نوشتن میکند. من بزودی تصاویری را که از معماری بوداپست برداشته ایم برای شما در سایت خواهم گذاشت. امروز چند تصویر از دکوراسیون داخلی سبک اروپائی برای شما دارم ولی سبک مجاری نیست.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 5:22 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه هشتم آذر 1387

تزئینات سقف

امروز تزئیناتی متفاوت با بقیه مطالبی که در سایت داشتم برای شما دارم و آن هم در مورد تزئینات سقف و گچبری از قدیم و جدید است. اگر دوستداران این سری مطالب زیاد باشند سعی میکنم که در این موارد هم مطالبی عرضه کنم.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 6:15 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه دهم مهر 1387

۹ ایده برای آپارتمانهای کوچک

این روزها خیلی از مردم در آپارتمانهای کوچک زندگی میکنند و دکوراسیون و چیدمان در این مکانهای کوپک خیلی مهم است. ما باید سعی کنیم از هر جائی که موجود است حداکثر استفاده را بکنیم و در عین حال بتوانیم محیطی دوست داشتنی برای تمام اعضای خانواده فراهم کنیم. این تصاویر فقط یک سری از این ایده هاست.

شما میتوانید از یک میز هم بعنوان میز عذا و هم بعنوان میز مطالعه استفاده کنید. یک لامپ در کنار میز هم به شما آرامش میدهد و هم جلوه زیبائی به همراه دارد.

 

 بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 12:31 بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 

شنبه شانزدهم شهریور 1387

مبلمان سفید

سلیقه ها متفاوت است عده ای رنگ روشن را برای دکوراسیون و چیدمان منزل انتخاب میکنند و عده ای دیگر رنگ های تیره را میپسندند. این دکوراسیون که مشاهده میکنید کاملا سفید است. و مسلما برای کسانی که بچه های کوچک دارند کمی سخت است که از رنگهای کاملا سفید در چیدمان منزل استفاده کنند.

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:59 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 

جمعه بیست و یکم دی 1386

دکوراسیون داخلی پر از الهام

این تصاویر از دو طراح آمریکائی Timothy و Kevin در نیویورک است. خبرگی و مهارت آنها در طراحی کاملا پیداست. دکوراسیون اتاقها آرامش خاصی به انسان میدهد و تمام طرحها پر از الهام و ایده است. آنها یک سبک مدرن از طراحی کلاسیک به نمایش میگذارند که خیلی با ظرافت، شیک و جذاب است. در اینجا دکوراسیونی از چیدمان و معماری بالکن، اتاق پذیرائی،اتاق نشیمن، اتاق خواب، هال، آشپزخانه و ناهارخوری به نمایش گذاشته شده است.

Click for Full Size View

بقیه در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
نوشته شده توسط الینا در 9:38 قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM