شنبه دهم مهر ۱۳۸۹

اسباب بازی های مناسب بچه های 6 تا 9 ماه

اسباب بازی مخصوص نوزاد در هر ماهی متفاوت میباشد  از یک قاشق روی میز و پایه صندلی، تا  زنگوله کیف شما میتواند برایش هیجان انگیز باشد. با به صدا در آوردن درهای قابلمه و ک.بیدن قاشق روی میز به هیجان می آید. وسائل ریز را از روی زمین (برای مثال کشمش) برداشته و داخل دهان خود میگذارد. که باید سعی کنید زمین کف اتاق همیشه تمیز باشد.  دختر یا پسر شما متوجه گم شدن وسائل خود میشوند وقتی شما آنها را قائم کنید. این به این معنا است که بچه ها میتواند اسباب بازی مورد علاقه هم برای خودش داشته باشند . پژوهشگران عقیده دارند که برای بچه های بین ۶ تا ۹ ماه داشتن یک اسباب بازی نرم که به آنها آرامش بدهد را دوست دارند. گاهی اوقات بچه ها به یک خرس یا بالش و حتی کحافی که نقش های زیبا دارد عادت میکنند که میخواهد هنگام خواب در کنارشان باشد. در سنین بین ۶ تا ۹ ماه بچه ها دوست دارنمد که در زمین با شکم بخزند و یا بنشینند یا حدود ۸ ماهگی چهار دست و پا رفتن را شروع کنند. شما باید مواظب پله ها باشید که بچه شما از پله ها نیفتد.

 اسباب بازی بالای تخت نوزاد هم برای چشم های بچه که وسائل را دنبال کنند خوب است. البته این وسیله را از سنین خیلی پائین تر یعنی از ماه اول تولد میتوانید بالای تخت داشته باشید.

بازی کردن با بچه ها در این سن خیلی مهم است. کشیدن دم اسباب بازی و تکان دادن دست های عروسک و به جای آنها حرف زدن هم میتواند خلاقیت بچه ها را بیشتر کند.

اسباب بازی هائی که اجزای آنها به راحتی جدا میشوند برای بچه ها این سن اصلا خوب نیست چون میتواند به راحتی در حلق بچه ها گیر کند.

 

توپ های نرم و سبک که برای سالهای اول بهترین و معمولترین اسباب بازی است.


وسائل آشپزخانه و قاشقهای چوبی بهترین و محبوبترین اسباب بازی برای بچ های شما میشود، سعی کنید کمدی که بچ ها میتوانند در آن را باز کنند قابلمه های سنگین نداشته باشند که بچه نتواند به خودش صدمه بزند.کودک شما چهار دست و پا رفتن را یاد گرفته و دوست دارد اسباب بازی هائی که حرکت میکنند دور و بر خود داشته باشد.  اسباب بازی های صدا دار هم برای بچه ها مناسب میباشد.

کتاب برای بچه ها خواندن کتاب از این سن برای بچه ها شروع میشود. سعی کنید با کتاب های پارچه های شروع کنید.


نوشته شده توسط الینا در ۸:۵۰ قبل از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM