دوشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۶

کارهائی زیبا از خانم آزی

یکی از خوانندگان این سایت کارهای قشنگی داشتند که برای من ارسال کردند و من هم دوست دارم که دیگر دوستان از کارهای آزی جون ایده بگیرند و اگر هم سوالی در مورد آموزش این تصاویر داشتید از آزی خانم خواهش خواهیم کرد که توضیحات بیشتری برای ما بدهند تا در این صفحه درج کنیم.

این کارها را خود آزی جون با هنرمندی تمام و سلیقه انجام داده اند. طبق گفته ایشان: یک سبد گل که سفید رنگ آمیزی کرده اند و با پوشال داخل آنرا پر کرده اند. (البته شما میتوانید از اسفنجهائی که در گلفروشیها است استفاده کنید) بعد گلهائی که در منزل داشتند با دقت تمام در سبد گذاشته و با پوشال سبد را پر کنید. 

Click for Full Size View

تصویر بعدی حلقه ای برای در ورودی درست کرده اند که توضیحات بیشتر توسط آزی جون داده خواهد شد اگر دوستان بخواهند.

پی نوشت: آزی جون لطف کردند و برای من و دوستان در مورد کارهای زیبایشان توضیحات بیشتری داده اند که من عیت نوشته ایشان را ضمیمه میکنم.

...............من در اینجا چند توضیح راجع به کار ها می دهم .امیدوارم مفید باشه. کار اول یه سبد حصیری معمولی را با رنگ گواش سفید کردم و توش اسفنج چسباندو و روش رو با پوشال صورتی پوشاندم و گلهایی که توی خونه داشتم توش گذاشتم و دسته اون رو با روبان نقره ای و یه گل کوچولو تزئین کردم .
کار دوم یه حلقه برای روی در اتاق هست که از اسفنجهای لوله ای شکل که در گلفروشیها استفاده می شه را گرد کردم و روش رو با کاغذ کادوئی هایی که الیاف دارند پوشاندم وبقیه هرچه خورده ریزه تو خونه داشتم روش چسباندم.
کار سوم از همین قلبهای آماده که به سیم وصل هست و توی همه مغازه ها این روز ها پیدا می شه توی یه گلدان سفالی که توی اون اسفنج گذاشتم قرار دادم و روی گلدان با روبان حریر شیشه ای پاپیون زدم .

Click for Full Size View

و تصویر بعدی مناسب روز قلبهاست که فکر میکنم باز هم آزی جون مجبور خواهند شد که در باره این تصویر هم برای ما توضیحاتی بنویسند.

هدیه ای برای روز قلبها

پی نوشت دوم: خانم رویا غریب نوشته اند..............مرسی آزی جون.کلی ایده گرفتم این سبد واسه تخم مرغ عید خیلی ناز میشه.از کار دوم شما می خوام دو تا دو تا درست کنم و از بالا با اون پاپیونها وصل کنم و پایین اون رو با سیم یا تور به صورت سبد درست کنم و از وسایل هفت سین پر کنم تشکر کلی قشنگ میشه

نوشته شده توسط الینا در ۲۰:۲۵ بعد از ظهر |  لینک ثابت   • 
 

ترجمه قالب
رضا امین زاده
 
Powered By
BLOGFA.COM